Yhteystiedot

Marketing Finland yhteystiedot

c/o Berner Oy
Hitsaajankatu 24
00810 HELSINKI

info@marketingfinland.fi
010 248 1060

Verkkolaskuosoitteemme: 003702151996
Välittäjätunnus: E204503 (OpusCapita Solutions Oy)

Sähköpostilaskuosoite: marketingfinlandry.FI.P.117067-9@docinbound.com

Paperilaskut:

Marketing Finland ry
PL 44854
00063 LASKUNET

Markkinoinnin asiantuntijamme

Riikka-Maria Lemminki

Toimitusjohtaja, markkinoinnin asiantuntija
+358 40 5781 974
riikka@marketingfinland.fi

Maarit Aarrekangas

Markkinointi, Senior Advisor
+358 50 435 5613
maarit@marketingfinland.fi

Liina Roponen

Koulutuspäällikkö
+358 44 983 5298
liina.roponen@marketingfinland.fi

Janne Häivälä

Päätoimittaja, MRKTNG-lehti
+358 40 5353 960
janne@marketingfinland.fi

Henna Salenius

Talous- ja tapahtumapäällikkö
+358 50 471 9985
henna.salenius@marketingfinland.fi

Mari Yli-Piipari

Avainasiakaspäällikkö

mari.ylipiipari@marketingfinland.fi

Maria Timonen

Äitiysvapaalla

maria.timonen@marketingfinland.fi