Yhteystiedot

Marketing Finland yhteystiedot

Yrjönkatu 16 A, 4. krs
00120 HELSINKI

info@marketingfinland.fi

Verkkolaskuosoitteemme: 003702151996
Välittäjätunnus: E204503 (OpusCapita Solutions Oy)

Sähköpostilaskuosoite: mainostajienliitto.FI.P.117067-9@docinbound.com

Paperilaskut:
Mainostajien Liitto
PL 44854
00063 LASKUNET

Marketing Finland Yhteystiedot

Riikka Maria-Lemminki

CEO
+358 40 5781 974
riikka@marketingfinland.fi

Maarit Aarrekangas

Senior Advisor
+358 50 435 5613
maarit@marketingfinland.fi

Janne Häivälä

Päätoimittaja
+358 40 5353 960
janne@marketingfinland.fi

Maria Timonen

Marketing Specialist
+358 44 973 8198
maria.timonen@marketingfinland.fi

Wanda Holopainen

Talent Grower
+358 44 240 8244
wanda.holopainen@marketingfinland.fi

Trang Bui

Office Manager
+358 400 378717
trang.bui@marketingfinland.fi

Henna Salenius

Financial Manager (On leave)